شاخه‏‏‏‏‏‏ها

خبرنامه

معرفی فروشگاه تخصصی سنسور و ماژول های الکترونیکی در استان اصفهان   

فروشگاه مهاجر  (بخش فروش قطعات رباتیک و الکترونیک ) از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه طراحی, تولید و تامین قطعات رباتیک و الکترونیک آغاز کرد . این فروشگاه با ارایه انواع قطعات و ماژولهای رباتیک و الکترونیک سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به این رشته داشته و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی به دست آورد .
این فروشگاه با عنوان تجاری مهاجر کلیلک الکترونیک فعالیت میکند و تمام تلاش خود را میکند تا به عنوان عضوی از صنعت ایران نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد.
واردات قطعات و کالاهای مرتبط در این زمینه از نقاط مختلف دنیا از جمله فعالیتهای این فروشگاه است. همچنین تولید قطعات خاص و انحصاری  فعالیتهای این فروشگاه به شمار می آید.
بخش فروش با ارایه قطعات و محصولات مرتبط بر روی فروشگاه آنلاین فروشگاه  و به روز نگهداشتن قیمتهای آن مرجع مناسبی برای قیمتهای بازار بوجود آورده است. ارسالهای گوناگون و کمتر از 48 ساعت نیز از توانایی های دیگر این بخش است.
بخش خرید قطعات علاوه بر تسلط بر بازارهای داخلی و تهیه قطعه مورد نظر در کوتاه ترین زمان و به بهترین قیمت میتوانند محصول مورد نظر شما را در نقاط مختلف جهان استعلام قیمت و وارد نمایند..
بسیاری از دانشگاه ها , پژوهشسراها , ادارات آموزش و پرورش , فنی حرفه ای ها , شرکتهای تولیدی به نام و برگزار کنندگان رسمی مسابقات داخلی مهاجر را به عنوان مرجع مناسب خریدهای خود انتخاب کرده اند.

رباتیک . سنسور . ماژول 

طراحی سخت افزار الکترونیکی و طراح نرم افزار های اینترفیس

نام صاحب امتیاز، مدیر سایت و فروشگاه : بابک سعیدی اکبرزاده

شماره تماس : 09131091093

 

سال فعالیت 83